1. Przeżywamy dziś Niedzielę Wielkanocną świętując zwycięstwo Jezusa Chrystusa nad śmiercią, grzechem i szatanem. 

2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na Triduum Paschalne i Niedzielę wielkanocną. Dziękujemy członkom Akcji Katolickiej i Rady parafialnej za przygotowanie dekoracji Bożego Grobu, Księdzu Danielowi za przygotowanie ołtarza adoracji Najświętszego Sakramentu. Siostrze Eugenii dziękujemy za wszelki trud włożony w przygotowanie naszej świątyni na Wielki Tydzień i Wielkanoc. Dziękujemy liturgicznej służbie ołtarza za obecność i zaangażowanie w przygotowanie celebracji w ciągu tych dni. 

3. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Poniedziałek Wielkanocny msze święte w naszej parafii o godz.: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Taca z poniedziałku wielkanocnego jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski. 

4. Następna niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o świętym Janie Pawle II, który ustanowił to święto przypominające bezgraniczną miłość Boga do nas.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli

7. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Na ten cel zebraliśmy 6891, 60 zł. Również w ubiegłą niedzielę wspieraliśmy uchodźców z Ukrainy naszą ofiarą materialną – zebraliśmy 1832, 50 zł. 

Przekazujemy także serdeczne podziękowania od uchodźców z Ukrainy, mieszkających bursie „Potok”, za dary żywnościowe przekazane po poświęceniu pokarmów.  

Niech Zmartwychwstały Pan obdarzy wszystkich swoim błogosławieństwem. 

Copyright © 2015 - 2023 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie