1. Przeżywamy dziś XXIII Niedzielę zwykłą. Jezus Chrystus gromadzący nas przy stole słowa i Eucharystii wzywa nas do otwarcia się na Jego działanie pełne miłości i jednocześnie uzdalnia nas do słuchania Jego głosu i pomaga w dążeniu do świętości. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

3. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystaćz sakramentu pokuty. Po mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli.

6. W tym tygodniu obchodzimy:

w czwartek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,

w piątek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,

w sobotę – wspomnienie NMP Bolesnej. 

8. Kancelaria parafialna czynna w środy i piątki od 16.30 do 17.30.

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie