1. Przeżywamy dziś XIII niedzielę zwykłą. Słowo Boże poucza nas, że chociaż  człowiek został stworzony do nieśmiertelności, to jednak przez zawiść szatana śmierć weszła na świat. Ostateczne zwycięstwo nad nią odniósł Jezus Chrystus przez swoją śmierć
i zmartwychwstanie. Każdy z nas przez wiarę ma udział w tym zwycięstwie Chrystusa, gdyż On mówi do nas: „Nie bój się, wierz tylko”. Po mszy świętej o godz. 12.00 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. 

2. W naszej parafii witamy ks. Wojciecha Kempskiego, który od 25 czerwca podjął obowiązki duszpasterskie.  Życzymy ks. Wojciechowi obfitych łask Bożych i zdrowia w pracy pośród nas.

3. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii.

4. Zakończył się rok szkolny. Prosimy rodziców, by przypominali swoim dzieciom o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Wakacje to czas regeneracji sił fizycznych, ale i duchowych.

5. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.15.

6. W tym tygodniu obchodzimy:

we wtorek – święto św. Tomasza Apostoła,

w piątek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, 

7. 21 lipca br. mszą świętą o godz. 18.00 w parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty 
w Jeleniej Górze rozpocznie się wakacyjny kurs przedmałżeński.

8. Kancelaria parafialna czynna w lipcu i sierpniu tylko w środy od 16.30 do 17.30. 

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie