1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Wielkiego Postu. Słowo Boże tej niedzieli ukazuje nam nieśmiertelną kartę Biblii – Dekalog, wolę Boga objawioną nam wszystkim.  Prawo Boże jest doskonale i pokrzepia duszę. Otwórzmy nasze serca na Boże działanie rozpoczynając dzisiaj rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy włącznie. Starajmy się skorzystać z tego daru bliskości Boga, który przychodzi, by uzdrowić nasze serca z duchowych słabości. Po mszy świętej o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.

2. W ubiegłą niedzielę wspieraliśmy misjonarzy naszą ofiarą składaną do puszek. Zebraliśmy 676,16 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

4. W czasie Wielkiego Postu są odprawiane nabożeństwa przypominające nam mękę Chrystusa, którą przyjął dla naszego zbawienia. W piątki jest odprawiana droga krzyżowa – o godz. 16.30 dla dzieci i młodzieży i o godz. 17.15 dla dorosłych. Spotkanie dla klas drugich gimnazjum w piątek o godz. 16.00. Obecność obowiązkowa.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Niedzieli. Zachęcamy szczególnie do nabycia tygodnika Niedziela, w którym jest artykuł poświęcony naszej parafii.

6. W czasie rekolekcji wielkopostnych nie będzie mszy świętej o godz. 7.00.

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie