1. Przeżywamy dziś I Niedzielę Wielkiego Postu. Liturgia tej niedzieli ukazuje nam Jezusa Chrystusa, który przez walkę z szatanem uświęca okres pokuty. My w tym czasie również podejmujemy walkę ze złem, karmiąc się Słowem Bożym i Eucharystią. Otwierajmy szeroko nasze serca na głos Boga. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. zebraliśmy 5481,00 zł. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego. 

5. W czasie Wielkiego Postu są odprawiane nabożeństwa przypominające nam mękę Chrystusa, którą przyjął dla naszego zbawienia. W piątki jest odprawiana droga krzyżowa – o godz. 16.30 dla dzieci i młodzieży i o godz. 17.15 dla dorosłych. Spotkanie dla klas trzecich gimnazjum w piątek, 23. lutego o godz. 16.00. Obecność obowiązkowa.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Niedzieli.

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie