1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę zwykłą. Chrystus objawia się nam jako „Święty Boży”. Mając Mistrza z Nazaretu w swoim życiu, który przekazuje naukę z „mocą”, jesteśmy pewni, że nie zginiemy. Przyjmijmy Bożą prawdę z wiarą i bądźmy wierni nauce Pana, który gwarantuje zbawienie. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przygotowanie intencji na to nabożeństwo.

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w czwartek, 1. lutego i w sobotę 3. lutego od godz. 9.00. Nie będzie odwiedzin chorych w piątek ze względu na przypadające w tym dniu święto Ofiarowania Pańskiego.

5. W piątek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. To święto jest pamiątką ofiarowania przez Maryję i Józefa ich pierworodnego syna, Jezusa, w świątyni jerozolimskiej. To także Dzień życia konsekrowanego, a w polskiej tradycji - święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte z poświęceniem świec o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. Prosimy przynieść świece na mszę świętą.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Niedzieli.

7. W kancelaria parafialna czynna w środy od 19.00 do 20.00 i soboty od 9.00 do 10.00.

8. Zespół Aktywności Społecznej w Sobieszowie zaprasza mieszkańców na spotkanie z prezydentem Jeleniej Góry, p. Marcinem Zawiłą, które odbędzie się
30. stycznia 2018 roku, wtorek, o godz. 17.00, w Domu Kultury „Muflon”.

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie