1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę Wielkanocną. Chrystusa, który został ukrzyżowany, Bóg uczynił Panem i Mesjaszem. Jest On dlatego naszym Pasterzem i bramą prowadzącą do zbawienia. Dzisiaj, w niedzielę Dobrego Pasterza, módlmy się za kapłanów, których Chrystus powołał jako swoich pasterzy. Mamy także prosić, by nie zabrakło nigdy tych, którzy w imieniu Chrystusa będą głosić Ewangelię i uobecniać Jego ofiarę. Po mszy świętej o godz. 12.00 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem Maryi, naszej Matki.
  2. We wtorek 9. maja o 18.30 spotkanie klas trzecich gimnazjum.

  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17. do 17.50. Zapraszamy na wielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

  4. W sobotę po mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie.

  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

  6. W tym tygodniu wspominamy:

    • w poniedziałek – św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

  7. Następna niedziela to druga niedziela miesiąca. Taca jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

  8. W dniach 17. do 20. lipca jest organizowana pielgrzymka i wycieczka do kościołów i cerkwi w Beskidzie Sądeckim oraz klasztorów i zamków na Spiszu. Szczegółowy program jest wywieszony w gablocie oraz jest wyłożony na ołtarzu przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i wakacyjnej przygody. Zapisy w zakrystii lub w biurze podróży As-tur4 przy pl. Niepodległości w godz. 9.00 – 17.00.

  9. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności: Stanisława Kubera. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie