1. Przeżywamy dziś Niedzielę Wielkanocną świętując zwycięstwo Jezusa Chrystusa nad śmiercią, grzechem i szatanem.

  2. Wszystkim naszym Gościom i Mieszkańcom parafii, życzymy wielu łask Bożych od Jezusa Zmartwychwstałego. Oby to święto niezwykłej miłości Boga, która najbardziej przejawia się przywróceniu nam nadziei zbawienia i daru życia,  przedłużało się na każdy dzień i było siłą w codziennym świadczeniu o Chrystusie zmartwychwstałym i dążeniu do świętości, do której zmartwychwstały Pan nas zaprasza. Niech Jezus opromienia łaską każdy dzień, darzy zdrowiem, pogodą ducha i wszelką pomyślnością.
  3. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na Triduum Paschalne i Niedzielę wielkanocną. Dziękuję bardzo ks. Łukaszowi i tym osobom, które przygotowały ołtarz adoracji Najświętszego Sakramentu na Wielki Czwartek. Dziękujemy członkom Akcji Katolickiej za przygotowanie dekoracji Bożego Grobu a także za przygotowanie i rozwiezienie paczek najuboższym w naszej parafii. Siostrze Eugenii dziękujemy za wszelki trud włożony w przygotowanie naszej świątyni na Wielki Tydzień i Wielkanoc. Panu organiście Zbigniewowi Karpińskiemu dziękujemy za towarzyszenie nam grą na organach i śpiewem. Dziękujemy liturgicznej służbie ołtarza za obecność i zaangażowanie w przygotowanie celebracji w ciągu tych dni.

  4. W dzisiejszą Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego msze święte w naszej o godz.: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Nieszpory o godz. 17.30. Serdecznie zapraszam.

  5. W poniedziałek wielkanocny – drugi dzień świąt wielkanocnych. Taca z poniedziałku wielkanocnego jest przeznaczona na katolickie uczelnie w Polsce.

  6. Następna niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o świętym Janie Pawle II, który ustanowił to święto przypominające bezgraniczną miłość Boga do nas.

  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17. do 17.50. Zapraszamy na wielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

  9. W następną niedzielę, 23 kwietnia o godz. 15.30 na plebani, odbędzie się spotkanie Rady parafialnej. Serdecznie zapraszam.

  10. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Wiesław Wierciński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie