OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA RÓLA WSZECHŚWIATA
24.11.2024 r.
1. Dzisiejsza niedziela kończy rok liturgiczny i kieruje nasz wzrok ku Chrystusowi, który jest Królem całego stworzenia. To On przez mękę, śmierć i zmartwychwstanie objawił pełnię Bożej miłości i miłosierdzia. Niech nasze uczestnictwo w tej Mszy świętej będzie wyrazem naszej wiary i miłości do Jezusa Chrystusa, naszego Króla i Zbawiciela. Prośmy Go, aby jego królestwo sprawiedliwości, pokoju i miłości coraz pełniej urzeczywistniało się w naszych sercach i w całym świecie.
2. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
3. W następna niedzielę (01.12.2024 r. ) po Mszy świętej o godz. 10:30 odbędzie się spotkanie integracyjne przy kawie, herbacie i cieście w sali nad zakrystią.
4. Zachęcam do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli.
5. W tym tygodniu obchodzimy: w sobotę – święto św. Andrzeja, Apostoła.
6. Serdecznie zapraszamy na wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Drezna (Niemcy) w dniu 14.12.2024 r. (sobota). Koszt 140 zł za osobę. Wpłata całości przy zapisie w zakrystii. Odpowiedzialny za wyjazd jest p. Patryk Mężyk. Więcej informacji na plakacie.
7. W tym tygodniu (24.11.2024 r. - 30.11.2024 r.) sprawach pilnych prosimy o kontakt z księdzem Proboszczem po Mszy świętej po godz. 07:00 (poniedziałek-wtorek) oraz po Mszy świętej o godz. 18:00 (środa-sobota).