OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
07.07.2024 r.

1. Chrystus przychodzi do nas podczas tej Eucharystii i staje między nami, jak niegdyś między swoimi rodakami w Nazarecie. Pragnie pouczyć nas swoim słowem i umocnić Ciałem. Jednak z naszej strony trzeba mocnej wiary, byśmy nie powątpiewali o Nim, ale uwierzyli w Jego obecność tu i teraz. Dlatego prośmy o tę silną wiarę, byśmy przyjęli Go do swego życia, w którym On chce działać. O godz. 12.00 Msza święta w kościele św. Marcina. 

2. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominajmy naszym najmłodszym o przeżywaniu czasu wolnego razem z Jezusem poprzez codzienną modlitwę i udział w niedzielnej mszy świętej. Organizujmy tak nasz wypoczynek, by nie zabrakło tam czasu na niedzielną Eucharystię.

3. W każdą środę o godz. 17.00 zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Kancelaria parafialna, w lipcu i sierpniu, czynna tylko w środy od godz. 16.30 do 17.30.

6. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.

7. W tym tygodniu obchodzimy:
-
w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, 
- w czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,
- w piątek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
- w sobotę – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie