OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
09.06.2024 r.

1. „To, co widzialne, przemija, to zaś, co niewidzialne, trwa wiecznie” (2 Kor 4,18). Dlatego gromadzimy się dzisiaj wokół Chrystusowego ołtarza, aby wspólnie doświadczać tajemnicy wieczności, aby we wspólnocie Kościoła na nowo odkrywać nasze powołanie do życia wiecznego. Z wiarą celebrujmy Eucharystię, która jest naszym pokarmem do drodze do wieczności.

2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30. Zachęcam do wspólnego uwielbienia Boga przez symbol Boskiego Serca Syna Bożego.

3. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższy poniedziałek (10.06.2024 r.) o godz. 18:00.

4. W każdą środę o godz. 17.00 zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Zwolniło się 1 miejsce (maksymalnie 2 osoby) na wycieczkę do Włoch (Florencja – Piza – San Gimignano - Watykan – Rzym – Manopello – Asyż, Wenecja), w terminie 11-20.07.2024 r. Odpowiedzialny za wycieczkę jest Patryk Mężyk, u którego można uzyskać wszelkie informacje. Zadatek przy zapisie: 500,00 zł.

7. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Włoch odbędzie 17 czerwca 2024 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w kościele. Na spotkaniu trzeba będzie uregulować pozostałą kwotę do zapłaty za wycieczkę.

8. Zapraszamy 30 czerwca 2024 r. na uroczystą Mszę świętą o godz. 12:00, na której będziemy przeżywać jubileusz 60. lecia święceń kapłańskich księdza prałata Józefa Frąca.

9. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.

we wtorek – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła,
- w czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła,
- w piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

10. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: Daniela Wyszyńska i Wiesław Pieńkos. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…