OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
28.04.2024 r.

1. Kolejne niedzielna Eucharystia jest spotkaniem ze zmartwychwstałym Panem, który zaprasza nas do przyjęciu daru wspólnoty, którą On buduje wokół siebie. On chce każdego z nas złączyć ze sobą przez głęboką relację miłości, a także stwarzać na nowo nasze relacje międzyludzkie w oparciu o wiarę i trwanie przy Nim – jedynym Zbawicielu. Módlmy się, abyśmy nie stawiali przeszkód Jego działaniu w naszych sercach, w naszej parafii i w naszych rodzinach.

2. W ubiegłym tygodniu zakończyłem wizytę duszpasterską. Bardzo dziękuję za możliwość spotkania z Wami w waszych domach oraz składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. Kancelaria parafialne czynna w poniedziałki i środy w godz. 16.30 – 17.30.

4. W środę rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony w polskiej tradycji Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej codziennie o godz. 17.30.  Zachęcam do wspólnego uwielbienia Boga przez Maryję w śpiewie litanii loretańskiej.

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.45.

7. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski. Msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 18.00.

8. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli. Do nabycia w zakrystii jest również kolejny numer dwumiesięcznika Historia Kościoła. Cena – 12 zł.

9.  Pozostały dwa wolne miejsca na wycieczkę do Włoch (Florencja  Piza San Gimignano Watykan Rzym Manopello Asyż Wenecja) w terminie 11 20.07.2024 r. Oferta jest wywieszona w gablocie. Dostępne są także ulotki z ofertą. Odpowiedzialnym za wycieczkę jest katecheta p. Patryk Mężyk, u którego można uzyskać wszelkie informacje. Zadatek przy zapisie: 500,00 zł.