OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
12.11.2023 r.

1. Życie wieczne jest jak uczta weselna, na którą wejdą ci, którzy całym życiem czekali na przyjście Oblubieńca. Eucharystia, w której przychodzi do nas Chrystus, jest najlepszą szkołą tej czujności pozwala nam zadbać o to, aby nie brakowało w naszym życiu oliwy laski mądrości Bożej. W Dniu Solidarności z Kościołem Prześladowanym chcemy również czuwać z tymi, którzy doświadczają przemocy i szykan z powodu wyznawanej wiary.
  2. Do 15 listopada włącznie (środa), o godz. 17:30 modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach. Zachęcam do wspólnej modlitwy za zmarłych.
  3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
    - w poniedziałek – wspomnienie pierwszych męczenników Polski – Benedykta, Jana, Mateusza Izaaka i Krystyna,
    - w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej,
    - w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.
  6. Z okazji przypadającego wczoraj święta św. Marcina (patrona naszej parafii), zachęcamy wszystkich do wspólnego świętowania "na słodko". Tradycyjnie z dniem św. Marcina wiążą się rogale "świętomarcińskie". Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 8:00 i 10:30 zapraszamy do spróbowania słodkości.
  7. Dziękujemy wszystkim osobom, które upiekły ciasta oraz pomagały w jego rozdawaniu.
  8. W ostatnim czasie odeszła do wieczności Irena Pędzich. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…