OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
15.10.2023 r.

1. Bóg w swojej dobroci od początku zaprasza ludzi do wspólnoty ze sobą. Kościół jest miejscem wspólnoty, przebaczenia i radości. Dzisiaj Pan Jezus nas do wspólnoty życia ze sobą. Zaprasza nas do dwóch stołów: słowa Bożego i Eucharystii. Skorzystajmy z tego zaproszenia. Otwórzmy nasze serca na Boże Słowo i na przeżywanie świętych tajemnic naszego zbawienia
    Dzisiaj, w Dniu Papieskim, wspieramy dzieci i młodzież, podopiecznych Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za złożone ofiary. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.
  2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace konserwatorskie w naszej parafii. Złożyliśmy na ten cel 5100,00 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W czwartek od godz. 17;00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji można przyjąć sakrament pokuty.
  4. W niedzielę, 22 października 2023 r. o godz. 16:00, odbędzie się katecheza dla rodziców dzieci klas trzecich, przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej. Proszę o obecność.
  5. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
    - w poniedziałek – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska,
    - we wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
    - w środę – święto św. Łukasza, Ewangelisty,
    - w piątek – wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera.