OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
01.10.2023 r.

1. Przez naszą codzienność dążymy do nieba, by stać się uczestnikami szczęścia wiecznego. Odkrywanie obecności i działania Pana Boga tu na ziemi już teraz daje nam szczęście, chociaż wielu tego nie doświadcza. Rozpoczynając dzisiejszą Eucharystię, prośmy o umiejętność dzielenia się z innymi ludźmi szczęściem spotkania Boga. O godz. 12:00 Msza święta w kościele pw. św. Marcina. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.
  2. W poniedziałek o godz. 18:30 odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji można przyjąć sakrament pokuty i pojednania.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16:45.
  5. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
    - w poniedziałek – wspomnienie św. Aniołów Stróżów,
    - w środę – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
    - w czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej,
    - w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.