OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
24.09.2023 r.

1. W dzisiejszej modlitwie na początku mszy świętej prosimy, abyśmy zasłużyli na życie wieczne. W Ewangelii usłyszymy szczególne zaproszenie do winnicy Pańskiej, czyli włączenia się w życie Kościoła. Zapłatą jest życie wieczne. Dzisiaj wzywa nas Bóg, byśmy przemyśleli nasze życie religijne i społeczne. Przeżywając dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, prośmy, aby ustały wszelkie wojny i konflikty, które zmuszają innych do opuszczenia własnej ojczyzny. O godz. 15:30, na plebanii, odbędzie się spotkanie rady parafialnej. Proszę o obecność.
  2. W poniedziałek po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji można przyjąć sakrament pokuty.
  4. W przyszłą niedzielę – pierwsza niedziela października – Msza święta o godz. 12:00 w kościele pw. św. Marcina. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.
  5. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
    - w środę – wspomnienie św. Wincentego a Paolo, prezbitera,
    - w piątek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
    - w sobotę – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.