OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
17.09.2023 r.

1. Uczestniczymy w Eucharystii, która uobecnia mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa. Jest to zarazem misterium przebaczenia, bo Chrystus na krzyżu pokonał wszelką wrogość. Przyjmijmy dar Słowa i Bożej miłości.
  2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace konserwatorskie w naszej parafii. Złożyliśmy 5820 zł. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji można przyjąć sakrament pokuty.
  4. W następną niedzielę, 24 września o godz. 15.30, na plebanii, odbędzie się spotkanie rady parafialnej. Proszę o obecność.
  5. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
  6. Od 1 września kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i środy od 16:30 do 17:30.
    - w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski,
    - w środę – rocznica poświęcenia katedry legnickiej – święto,
    - w czwartek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty,
    - w sobotę – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.