OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
30.04.2023 r.

1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę Wielkanocną - Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który przeżywamy pod hasłem „Powołanie: łaska i misja”. W duchu odpowiedzialności
    za Kościół – wspólnotę wiary – prośmy Pana żniwa i Pasterza owczarni Kościoła, Jezusa Chrystusa, o kapłanów, którzy będą naśladować Go swoim życiem oraz prowadzić Lud Boży do zbawienia.
  2. Miesiąc maj w polskiej tradycji jest miesiącem maryjnym. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej, połączone ze śpiewem litanii codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do wspólnego uwielbienia Boga przez Maryję.
  3. W poniedziałek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17:00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17:00. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w sobotę o godz. 17:15.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.
    - w poniedziałek - wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika,
    - we wtorek - wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła,
    - w środę - uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski,
    - w czwartek - św. Floriana, męczennika,
    - w sobotę - świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
  1. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: Krystyna Pędziwiatr i Wacław Jagielski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…