OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
23.04.2023 r.

1. Dzięki łasce Bożej już po raz piętnasty przeżywamy ogólnopolski Tydzień Biblijny. Słuchamy Jezusa Zmartwychwstałego, który nam – jak kiedyś uczniom idącym do Emaus – wyjaśnia Pisma. Zawarte w nich Słowo Boże otwiera nasze serca i oczy, abyśmy widzieli i rozumieli działanie Ojca niebieskiego, Syna Bożego i Ducha Świętego w życiu Kościoła i w życiu każdego z wierzących. Dziękujmy za Ewangelię i Eucharystię. O godz. 17:30 nabożeństwo Słowa Bożego. Zachęcam do wspólnego uwielbienia Boga za dar Jego Słowa.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17:00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.
  3. Kancelaria parafialna czynna w środę i piątek w godz. 16:30-17:30.
  4. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.
    - w poniedziałek - uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski,
    - we wtorek - święto św. Marka, ewangelisty,
    - w sobotę - święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.