OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
09.04.2023 r.

 

  1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego świętując zwycięstwo Jezusa Chrystusa nad śmiercią, grzechem i szatanem.
  1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na Triduum Paschalne i Niedzielę wielkanocną. Dziękujemy Księdzu Danielowi za przygotowanie ołtarza adoracji Najświętszego Sakramentu i Bożego Grobu wraz z p. Zdzisławem Gizą. Dziękujemy wszystkim ministrantom, lektorom, kantorom, scholi dziecięcej za przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego. Siostrze Eugenii Ruszczyk dziękujemy za wszelki trud włożony w przygotowanie naszej świątyni na Wielki Tydzień i Wielkanoc. Dziękujemy paniom dbającym o porządek czystość w naszym kościele, szczególnie w tych ostatnich dniach. Wszystkim za wszystko składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Jezus zmartwychwstały błogosławi.
  2. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w tzw. Poniedziałek Wielkanocny Msze święte w naszej parafii o godz.: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace konserwatorskie w naszej świątyni a z poniedziałku wielkanocnego na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Następna niedziela, to uroczystość Miłosierdzia Bożego. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o świętym Janie Pawle II, który ustanowił to święto przypominające bezgraniczną miłość Boga do nas.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.
  5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.
Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie