NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
12.02.2023 r.

1. Każda Msza święta jest spotkaniem z Bogiem, który mówi do nas przez swoje słowo i karmi nas swoim Ciałem. Takie spotkanie czyni nas szczęśliwymi, czyli błogosławionymi a także nadaje sens wszelkim naszym życiowym trudom. Niech uczestnictwo w tej Eucharystii napełni nas potrzebnymi łaskami.
  2. W środę nowenna do Matki Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na to nabożeństwo.
  3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy przed Jezusem eucharystycznym.
  4. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli.
  5. W przyszłą niedzielę, 19 lutego, rozpocznie się 56. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Ogarnijmy szczególną modlitwą wszystkich dotkniętych tym nieszczęściem oraz ich rodziny.
  6. Witamy wszystkich gości i turystów odpoczywających w naszej miejscowości. Dziękujemy za świadectwo wiary i wspólną z nami modlitwę.