OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

22.01.2023 r.

1. „Pan moim światłem i zbawieniem moim” (Ps 27). Te słowa towarzyszą naszemu spotkaniu z Jezusem w Eucharystii w III Niedzielę Zwykłą poświęconą Słowu Bożemu. Niech nasza odpowiedzią będzie postawa bezgranicznego zaufania w dobroć i wierność Boga, który towarzyszy nam zwłaszcza w ciemnościach wiary i duchowych trudności. Pozwólmy się prowadzić naszemu Mistrzowi, który powołuje nas do pójścia za Nim.
  2. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Z powodu wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna jest nieczynna w środy i piątki w godz. 16:30 - 17:30.
    Prosimy o kontakt w sprawach kancelaryjnych po każdej Mszy świętej w niedzielę.
  4. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli.
  5. Plan wizyty duszpasterskiej, cd:
    poniedziałek, 23 stycznia od godz.16.00 – ul. Dembowskiego, Sabały,
    wtorek, 24 stycznia od godz.16.00 – ul. Domeyki, Chopina, Heweliusza,
    środa, 25 stycznia od godz. 16.00 – ul. Młyńska,
    czwartek, 26 stycznia od godz. 16.00 – ul. Romera, Kolejowa,
    piątek, 27 stycznia od godz. 16.00 – ul. H. Marusarzówny, Bronka Czecha, Kusocińskiego,
    sobota, 28 stycznia od godz. 11.00 – ul. Kamiennogórska,
    poniedziałek, 30 stycznia od godz. 16.00 – ul. Akacjowa, Liczyrzepy, Topolowa, Sportowa,
    wtorek, 31 stycznia od godz. 16.00 – ul. Osiedle Żeromskiego i ul. Makuszyńskiego,
    środa, 1 lutego od godz. 16.00 – ul. Sądowa.
    we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego,
    w środę – święto nawrócenia św. Pawła,
    w czwartek – wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa,
    w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  2. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności Janina Zatka. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…