OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
05.02.2023 r.

 1. Chrystus zaprasza nas, byśmy przemieniali ten świat. Usłyszymy o sili ziemi, światłości świata, mieście położonym na górze i o lampie, która ma świecić wszystkim. Chciejmy odnaleźć się w tych obrazach. Jezus właśnie takimi nas widzi i takich wyznawców pragnie jako lekarstwa dla świata. Po Mszy świętej o godz. 12:00 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17:30 nieszpory. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
 2. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. W sobotę obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza święta z udzieleniem sakramentu chorych będzie sprawowana o godz. 10:00. Prosimy o przywiezienie chorych, ludzi w podeszłym wieku, aby mogli przyjąć ten sakrament.
 4. W środę 1 lutego zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za możliwość odwiedzenia Was w waszych domach, wspólną modlitwę i rozmowy. Wszyscy, którzy chcieliby zaprosić kapłana z wizytą duszpasterską, prosimy o zgłoszenie w zakrystii, by uzgodnić dogodny termin spotkania.
 5. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli.
 6. Kancelaria parafialna czynna w środy i piątki w godz. 16:30-17:30.
 7. W tym tygodniu obchodzimy:
  - w poniedziałek - wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy,
  - w piątek - wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

 

Copyright © 2015 - 2023 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie