1. Przyjmując chrzest z rąk Jana w wodach Jordanu, Jezus Chrystus rozpoczął swoją misję. Dzisiaj celebrujemy to wydarzenie. Chrzest Pana Jezusa stał się zapowiedzią  naszego chrztu. Jest to chrzest z wody i z Ducha Świętego na odpuszczenie wszystkich grzechów i przywrócenie nam godności dzieci Bożych. Dziękujmy Chrystusowi za dar chrztu świętego, który wprowadza nas w obietnice Boże i jednoczy nas z Dawcą naszego zbawienia. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.

3. Do nabycia jest Gość niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.

4. W czasie wizyty duszpasterskiej nie ma mszy świętej o godz. 18.00.

5. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni w naszej parafii –

poniedziałek, 13 stycznia  od godz. 16.00 – ul. Akacjowa, Liczyrzepy, Topolowa, Sportowa,

wtorek, 14 stycznia od godz. 16.00 – ul. Żabia, Gwiaździsta, Księżycowa, ks. Kamińskiego, Zofii Nałkowskiej,

środa, 15 stycznia od godz. 16.00 – ul. Romera, Kolejowa, ul. Kusocińskiego,