1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkanocną. Jezus jest nazwany krzewem winnym, a my – jego uczniowie – jesteśmy latoroślami. Przez chrzest zespoliliśmy się z Nim w jedno;  Eucharystia tę więź umacnia i pogłębia. Zgromadzeni wokół ołtarza dziękujmy Bogu za te dwa wielkanocne sakramenty. Nieszpory o 17.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

2. We wtorek, 1. maja rozpoczynamy nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny. Zachęcamy do uczestnictwa i wspólnej modlitwy za wstawiennictwem NMP.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na to nabożeństwo.

4. W czwartek od 17. do 17.50 adoracja Najświętszego Sakramentu Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. w tym tygodniu obchodzimy:

we wtorek – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika,

w środę – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła,

w czwartek – uroczystość NMP Królowej Polski; msze święte o godz. 7.00, 10.30 i 18.00,

w piątek – wspomnienie św. Floriana, męczennika.