1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę Wielkanocną. Jesteśmy Owczarnią Chrystusa – Kościołem. Dobry Pasterz, prowadzi nas, troszczy się o swe owce, szuka zagubionych, przebacza grzesznym, leczy chorych swoim Ciałem i Krwią swoją karmi głodnych. Dzisiaj przypada także Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Mam okazję, by prosić Pana żniwa i Pasterza owczarni Kościoła o kapłanów, którzy idąc Jego śladami, będą poprzez swoją służbę troszczyć się Kościół. Nieszpory o 17.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

2. We wtorek od godz. 17.00 sakrament pokuty dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na to nabożeństwo.

4. W czwartek od 17. do 17.50 adoracja Najświętszego Sakramentu Zapraszamy na wielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

5. W piątek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

w poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, biskup a i męczennika, głównego patrona Polski,

w środę – święto św. Marka Ewangelisty; modlimy się w tym dniu w intencji Ks. Bp Marka Mendyka,

8. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Antoni Mądry. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…