1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Wielkanocną. Składamy Bogu uwielbienie za cud Zmartwychwstania Chrystusa i rozpoznajemy Go w słowach Pisma, które się do Niego odnoszą i przy łamaniu chleba. Uczestnicząc w tym spotkaniu z Jezusem zmartwychwstałym bądźmy Jego świadkami wobec wszystkich, których spotkamy.
Dzisiaj o godz. 16.00 na plebanii odbędzie się spotkanie rady parafialnej. Serdecznie zapraszam. Nieszpory o 17.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

2. Ta niedziela rozpoczyna X Tydzień Biblijny, który zakończy się 21 kwietnia. Do wspólnej lektury na Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego został wybrany List do Rzymian – nazywany Pawłową ewangelią wolności w Duchu Świętym. Po mszy świętej otrzymamy kartki z siglami Listu do Rzymian i odpowiednio dobranym fragmentem Księgi Przysłów do medytacji na cały rok.

3. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Zebrano 4976,00 zł. Ponadto przekazaliśmy na utrzymanie Bazyliki Bożego Grobu w Jerozolimie – 500,00 zł, na Katolicki Uniwersytet Lubelski – 3105,00 zł., oraz ofiarę z okazji Tygodnia Miłosierdzia – 545,20 zł. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

4. W poniedziałek po mszy wieczornej  odbędzie spotkanie Akcji katolickiej. Zapraszam na to spotkanie.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na to nabożeństwo.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17. do 17.50. Zapraszamy na wielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Z powodu złego stanu technicznego konstrukcji dzwonnicy, został wyłączony dzwon na czas remontu, który potrwa do pierwszych dni maja tego roku.