1. Przeżywamy dziś II Niedzielę Wielkanocną czyli Miłosierdzia Bożego. Składamy Bogu uwielbienie za cud Wielkiej Niedzieli, za dary Jego Miłosierdzia i łamiemy chleb — znak jedności całego Kościoła. Chociaż nie widzimy naszego Pana, to jednak przez wiarę spotykamy się z Nim, a On obdarza nas swym przebaczeniem i pokojem. Po mszy świętej o godz. 12.00 z racji dzisiejszego święta odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Nieszpory o 17.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

2. Taca dzisiejsza  jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

3. We wtorek po mszy wieczornej spotkanie dla klas trzecich gimnazjum. Obecność obowiązkowa.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na to nabożeństwo.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17. do 17.50. Zapraszamy na wielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. W tym tygodniu wspominamy:

w poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania NMP (przeniesiona z 25 marca)

8. W przyszłą niedzielę o 16.00 na plebani odbędzie się spotkanie rady parafialnej. Serdecznie zapraszam.

9. W tym tygodniu odeszli do wieczności: Daniel Chmielewski, Maria Grzesińska, Stefan Krupski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…