1. Przeżywamy dziś 33. niedzielę zwykłą, która  jest oczekiwaniem na chwalebny powrót Chrystusa, aby gdy przyjdzie, okazał się dla nas nie jako sędzia, ale jako Zbawiciel. Od dzisiejszej niedzieli msza święta o godz. 9.00 jest odprawiana w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

2. Zapraszamy na wspólną modlitwę za naszych drogich zmarłych codziennie o godz. 17.30. W modlitwie za zmarłych zachowamy podział wg ulic naszej parafii:

• poniedziałek – ulice: Cieplicka, Polna,

• wtorek – Karkonoska, Młyńska,

• środa – Dembowskiego, Ogrodowa, Chałubińskiego, Kamiennogórska, Zamkowa, Bronka Czecha,

• czwartek – Sądowa, Tetmajera, Romera, Domejki, Chopina,

• piątek – Reymonta, Żabia, Nałkowskiej, Leśmiana, Conrada, ks. Kamińskiego,

• sobota – Łazienkowska, Świerkowa, Kusocińskiego, Sportowa, Topolowa, Zapolskiej, osiedle Żeromskiego,

• niedziela – pozostałe ulice,

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. W tych dniach Kościół w Polsce przeżywa Nowennę  przygotowującą do przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Będziemy modlić się nowenną na zakończenie wieczornej mszy świętej.

5. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich Gościa niedzielnego i Niedzieli.

6. W tym tygodniu wspominamy:

• we wtorek – św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła,

• w czwartek – św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę,