OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
10.09.2023 r.

1. Chrystus, który gromadzi na Mszy świętej, chce nas doprowadzić do zbawienia. On jest nie tylko naszym Nauczycielem, ale także naszym Wychowawcą kształtującym nas swoja łaską i pełną cierpliwości miłością pokazując nam, iż przeżywanie z Nim naszej codzienności prowadzi do życia dobrego i pięknego. Starajmy się z oddaniem uczestniczyć w Eucharystii.
  2. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na prace konserwatorskie w naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  3. W środę o godz. 17:15 nabożeństwo ku czci Matki Bożej fatimskiej. Zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej.
  4. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji można przyjąć sakrament pokuty. Po Mszy wieczornej spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej. Proszę o obecność.
  5. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
  6. Od 1 września 2023 r. kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i środy od 16:30 do 17:30.
    - w środę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,
    - w czwartek – święto Podwyższenia Krzyża świętego,
    - w piątek – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej,
    - w sobotę – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności Maria Wolak i Paweł Dynkiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…