1. Przeżywamy dziś uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – pierwszy dzień Nowego Roku2023. Na progu kolejnego roku naszego życia Bóg zaprasza nas do pogłębienie wspólnoty z Nim. Dziś także przeżywamy Światowy Dzień Pokoju. Chrystus, którego narodziny obchodzimy, jest Księciem Pokoju, zaś Jego Matkę nazywamy Księciem Pokoju. Prośmy o pokój na świecie, za wszystkie narody przeżywające wojnę, aby zapanował pokój między narodami oraz pokój w naszych sercach. Po Mszy świętej o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.30 nieszpory niedzielne.
  2. 2 stycznia 2023 r. (poniedziałek) po Mszy świętej wieczornej odbędzie się ostatnia próba jasełek. W następną niedzielę 8 stycznia 2023 r. po Mszy świętej o godz. 12:00 zapraszamy na jasełka w wykonaniu dzieci z naszej parafii. Będzie to również okazja do wspólnego śpiewu kolęd i pastorałek. Zapraszamy do wspólnego przeżywania radości z Narodzenia Pańskiego.
  3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze święte w naszej parafii o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Na koniec każdej Mszy świętej poświęcenie kadzidła i kredy. W tym dniu i w sobotę 6 stycznia nie będziemy odwiedzać chorych.
    • w poniedziałek – wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.
  6.  Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli.
  7. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
    • Regina Wieczorek,
    • Wojciech Napierała,