1. Ostatnia niedziela roku kościelnego, którego koniec przypomina nam o przemijaniu świata i o kresie historii, jest poświęcona Chrystusowi – Królowi Wszechświata. Na świecie trwają wojny, walka o panowanie doczesne, o władzę nad ludźmi, ale tylko Jemu jest dana wszelka władza. Kiedy przeminie ten świat, objawi się w pełni Jego Królestwo; Królestwo, które nie jest z tego świata. Módlmy się o przyjście Królestwa Chrystusowego.  Módlmy się też w intencji ludzi młodych na całym świecie – z okazji Światowego Dnia Młodzieży, by nie obawiali się przylgnąć do Chrystusa.
  2. Od niedzieli, 13 listopada, msza święta o godz. 9.00 jest sprawowana w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W piątek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.
    • w poniedziałek – Ofiarowanie NMP,
    • we wtorek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy,
    • w czwartek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.
  6. W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności Wanda Karasińska i Marianna Pawlak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…