1. Przychodząc na mszę świętą zawsze stajemy przed szansą głębokiego i serdecznego spotkania z Panem Bogiem oraz ze wspólnotą Kościoła. Bądźmy jak celnik z dzisiejszej Ewangelii, który zna swoją słabość, ale jest otwarty na Boże działanie. Dziś o godz. 15.30 na plebanii odbędzie się spotkanie rady parafialnej. Proszę o obecność.

2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy wszystkich do modlitwy na różańcu, w którym rozważamy wydarzenia z życia Jezusa, Maryi, ważne dla naszego zbawienia.

3. Taca z 2 niedzieli miesiąca była przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Zebraliśmy 5109 zł. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy Dzień Papieski, w którym pamiętaliśmy w modlitwie i poprzez pomoc materialną o Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Złożyliśmy na ten cel 1417 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w piątek – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,