Drodzy Parafianie, Szanowni Goście - Pokój Wam.

Wieczorem owego pierwszego dnia tygodnia, tam, gdzie przebywali uczniowie, gdy drzwi były zamknięte z obawy przed Żydami, przyszedł Jezus, stanął pośrodku i rzekł do nich: Pokój wam!

(J 20, 19)

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia…

Kiedy przyjdzie smutna nowina dotycząca osób Wam bliskich – zaufajcie Ewangelii Jezusowej i módlcie się o pokój ducha.

Gdy będzie brakować sił i odwagi do stawienia czoła życiowym problemom – przypomnijcie sobie o tym, że Chrystus potrafi umocnić każdego człowieka.

W momencie strachu i niepewności z powodu choroby czy wojny – znajdźcie swój Wieczernik, w którym poczekacie na Zmartwychwstałego.

Podczas kryzysu wiary i nadziei – nie poddawajcie się, bo jak św. Tomasz, doświadczycie żywego Boga i Wasza wiara stanie się silna.

W radości spotkania z najbliższymi, świętując cud Wielkanocy – napełnijcie swoje serca tak bardzo potrzebnym dziś pokojem, pochodzącym od Jezusa, który zmartwychwstał!

Wasi Duszpasterze